Magiczne mruczenie

Magiczne mruczenie

Koty są naprawdę tajemniczymi oraz magicznymi zwierzętami. Wydaje się, że potrafią one kochać bardziej, niż jakiekolwiek inne zwierzęta, a dodatkowo często ma się uczucie, że rozumieją więcej niż pies, koń, czy cokolwiek innego. Oprócz tego, że koty są bardzo interesującymi partnerami, mają dobry wpływ na nasze zdrowie.

Mruczenie kota wpływa na nas odstresowująco, są to przyjemne dźwięki dla naszego ucha, jak i ciała. Mruczenie pozwala często na szybsze gojenie się ran, naciągnięć ścięgien czy mięśni.

Wibracje pochodzące od mruczenia uspokajają nas, sprawiają, że możemy odpocząć. Koty mogą więc być również naszym lekarstwem, naszym zdrowiem. To wspaniałe, że tak kochane, przyjacielskie zwierzęta, równocześnie mogą mieć tak bardzo pozytywny wpływ na nasze ciało, czy nastawienie. Zawsze można sobie przecież wyobrazić takiego mruczka. Samo stworzenie obrazu w głowie, prawdopodobnie wyzwala w każdym z nas pozytywne uczucia. Bycie pozytywnie nastawionym pomaga nam zawsze utrzymać dobre zdrowie. Zdrowie to zapewnienie komfortu psychicznego, cielesnego i emocjonalnego, a koty idealnie potrafią utrzymać w nas te czynniki na dobrym poziomie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.